Press Yerleştirme Sistemleri

 

Bağımsız dolum seviyesi, kendi kendini düzenleme yeteneği

Titreşimli besleyiciler üzerindeki mikro-dalga hareketinin yoğunluğu genellikle dolum seviyesinden etkilenir. Yani, eğer dolum haznesi doluysa sistem yavaştır, hazne boş ise sistem daha hızlı çalışır. Bu etkiyi ortadan kaldırmak için vida doldurma işlemi dolum hortumu ile bağlantı kuran bir ek dolum-seviye sensörü ile kontrol edilebilir.

 

Biz dolum seviyesini bağımsız olarak kendi düzenleyen besleme sistemleri sunuyoruz. Buradaki büyük avantajınız; doldurma sistemlerinde ek sensörlere herhangi bir yatırım maliyeti yapmayacaksınız. Cihaz kendin düzenler ve titreşim hızı hep sabit kalır.

 

Operatörün bireysel ritminde cihaz verimli olarak çalışır

Eğer aynı besleme sisteminde birden fazla operatör çalışıyorsa, diğer operatörün devir randımanı birbirinden farklı olabilir.

 

DEPRAG besleme cihazı her işçinin çalışma hızı ayarlar. Vardiya değişimi sırasında, tek tek operatör parametreli geri çağrılabilir (cihaz parametre 10 farklı ayarlar kadar saklanabilir). Operatör boğulma ya da yavaşlama hissetmez. İsteğe bağlı olarak RFID-Arayüz Sistemi (Radyo Frekansı ile Tanımlama) ile ekranda bir kez girilen kişisel ayarlar kolay bir operatör çip ile aktif hale getirilebilir. 

 

Pozisyon-doğru sıralama

Farklı sıralama elemanları (yönlendiriciler) kullanarak sıralanacak malzeme pozisyona doğru odaklanır ve daha sonra işlenebilir. Doğru yerleştirilmemiş veya dönmemiş malzeme ek deflektörleri tarafından kase geri yönlendirilir. DEPRAG, bir besleyici uzmanı olarak özellikle titreşimli teknoloji ve kabın spiral geometri tasarımında (form ve eğim) 30 yıldan fazla bir deneyime sahiptir.

 

Verimli montaj

Yüksek düzeyli üretim derinliği, aşınmaya karşı dirençli malzeme kullanımı, yüksek ürün kalitesi, titreşimli kase üretim sırasında spesifik kaplama işlemleri, verimlilik besleme sisteminin başlıca özellikleri arasındadır. DEPRAG titreşimli besleyiciler dakikada 60 parça besleme hızı ile fark yaratır.

 

İkiz-Besleyici olarak anılan ürün ile üretim daha da akıcı olabilir. Titreşimli besleme sistemi bir dağıtıcı ile birlikte kullanıldığında iki bağımsız istasyonda çalışabilir. Hatta otomatik montaj makinesine bağlı olan tornavida motoru spindle ı ile birliktede çalışır.

 

Müşterilerin özel ihtiyaçlarına uygun çözümler

Doğrudan montaj makinesine entegre bir besleme sistemi isterseniz ve kısıtlayıcı alan koşullarının dikkate alınması gerekiyorsa, o zaman yükleme koşullarına uygun standart cihazlar adapte olacaktır. Bizim know-how tecrübelerimizden ve özellikle cazip bir fiyat--performans oranına sahip besleme sisteminden kar edeceksiniz.


Müşterilerden özel üretim siparişleri alım esnasında sisteme kolay entegrasyon için 3D veriler istenir.

 

Kolay başlangıç

Besleme sistemini test etmeden önce seri üretim sırasında herhangi bir durumla karşılaşmamak için bir dayanıklılık testi yaparız. Her bir besleme sistemi açık bir şekilde başlangıcı ve işletmeyi anlatan kapsamlı belgeler ile birlikte teslim edilir

Pin ve Perçin Besleme Sistemleri