Minimat-EC Servo

 

MINIMAT-EC Servo tornavida motorları ile vida sıkım yöntemini sınırsız bir şekilde programlamak mümkündür. Her tornavida motorunun performans aralığı dahilinde, tork, hız, açı gibi parametreler vida montaj uygulamasına göre ayrı ayrı olarak ayarlanabilir.

 

 

  • - Maksimum esneklik ve proses güvenliği
  • - Dökümantasyon yeteneği
  • - Yüksek hassasiyet
  • - Sensör kontrollü sıkım

 


Açılı Tip: 7 – 120 Nm

 

EC-Servo tornavida motorları genellikle  yüksek güvenlik gereksinimlerinin olduğu (kritik noktalar) uygulamalarda kullanılır.

 

MINIMAT-EC-Servo tornavida motorları, bakım gereksinimi çok düşük olan güvenilir fırçasız EC-motor ile çalışır ve, AST30 kontrol ünitesi üzerinden sıkım parametreleri ayarlanır.. Kontrol ünitesi içinde bilinen bütün sıkım yöntemleri mevcuttur ve basit birkaç aşamadan sonra sıkım işlemine başlamak mümkündür. 

 

Kapsamlı yazılım modülleri ile; istatistiksel analiz için gerekli grafiksel gösterimler ve veri analizleri sağlanabilir. 

 

Pozisyon stand’ı (Pozi-Stand) ile birlikte kullanıldığında, pozisyona bağlı program seçimi, tamamlanmış montajların ekranda gösterimi ve proses güvenliğini artıran diğer ilave fonksiyonları da sağlamak mümkündür. 

Minimat-EC Servo Tornavida Motorları Minimat-EC Servo Nutrunner Sıkıcılar Minimat-EC Servo Spindle Sıkıcılar