Lineer Konveyör

 

2 setten oluşan yaylara bağlı bir elektro-mıknatıs, ray üzerinde bir mikro-dalga hareketi oluşturur. Titreşim yoğunluğu genlik yoğunluk ayarlama fonksiyonu sayesinde (veya çevrim kontrolü ile) ayarlanabilir. Bu demektir ki ürününüz için: Mekanik yük, taşıma ve taşınacak bileşenleri sıralama için kesinlikle gerekli olduğu kadar yüksek olmalıdır. 

 

 

  • - Yumuşak, aşınmaya dayanıklı besleme
  • - Tüm sistem için yüksek çalışma süresi
  • - Lineer konveyörler genellikle parçaları beslemek, parça alanını genişletmek ve hareket mesafesini azaltmak için kullanılır
  • - Sağlam yapıdaki lineer konveyörler herhangi bir geri itme basıncı olmadan besleme için doğru ulaşımı sağlar
  • - Bizim sunduğumuz lineer konveyörler, uygulamanız için uyarlanan gelişmiş bir besleme sistemi parçasıdır

 

Verimli montaj

Yüksek düzeyli üretim derinliği, aşınmaya karşı dirençli malzeme kullanımı, yüksek ürün kalitesi, titreşimli kase üretim sırasında çok özel kaplama işlemleri, verimlilik besleme sisteminin başlıca özellikleri arasındadır. Lineer konveyörler etkin bir biçimde parça iletimi sağlar. 

 

Müşterilerin özel ihtiyaçlarına uygun çözümler

Doğrudan lineer konveyöre entegre bir besleme sistemi isterseniz ve kısıtlayıcı alan koşullarının dikkate alınması gerekiyorsa, o zaman yükleme koşullarına uygun standart cihazlar adapte olacaktır. Müşterilerden özel üretim siparişleri alım esnasında sisteme kolay entegrasyon için 3D veriler istenir.

Lineer konveyör sistemini çalıştırmak için kumanda tip SZG 6 kontrol ünitesi gereklidir. 400mm uzunluğa kadar konveyör raylar sunabiliriz.

Lineer Konveyor