Hidrolik Bağlantı Ekipmanları

 

CEJN Hydraulic bağlantı ekipmanları; 320 bar (4640 PSI) kadar çalışma basıncı ile hem endüstriyel hem de mobil uygulamalar için uygundur. CEJN Hydraulic couplingleri kullanarak, hidrolik sıvı sızıntısını düşürerek kirliliği azaltır hem de çevreyi korumaya yardımcı olursunuz.

 

X Serisi Hidrolik kaplinler ve nipeller; ISO 16028 Standardına uygundur. Kaplin ve nipeller kaplamalı çelikten üretilmekte olup, DN 5 ile DN 25 arasında değişen yedi farklı ebatta sunulmaktadır. Ekstra emniyet kilidi yanlışlıkla ayrılma durumuna karşı ilave koruma sağlamaktadır. Zorlu hidrolik uygulamalar için mükemmel çözümdür.

 

Hidrolik sisteminizin kirlenmesini en aza indirir.

Sökülürken herhangi bir akıntı olmaz

Yüksek performans

Mevcut basınç altında kolay bağlantı

 

TLX Serisi Hidrolik kaplinler ve nipeller; inşaat ve yıkım iş kollarındaki en zorlu uygulamalar için üretilen bir düz yüzlü çevir kilitle kaplinlerdir. Bu süper ağır iş tipi hızlı kilit kavrama en yüksek taşma akımları ve en zorlu basınç dalgaları ile çalışmak üzere tasarlanmıştır. TLX en zorlu koşullarda uzun ömürlü olmasını sağlamak amacıyla çinko-nikel yüzey işlemesine tabi tutulmuş yüksek kalite çelik alaşımlarından imal edilir.

 

Akışların dalgalanması için  yüksek bir esnekliğe sahip olan Super-Duty konnektör

Basınç darbelerini tutan Super-Duty konnektör

Saf ve basit sağlamlıkta Super-Duty konnektör

Zorlu inşaat ve yıkım uygulamaları için dizayn edilmiştir

 

Nordic Serisi Hidrolik ekipmanlar, çelikte nispeten bir "Kuzey Avrupa Standardı" teşkil eder. Ağır iş tipi tasarımı azami dayanıklılık ve yüksek performans sağlar. Ürünler ek emniyet kilidi ve daha iyi performans için ek contalar ile donatılmıştır. Tercihlik bir özellik olan basınç giderici her iki uçta artık basınç bulunsa dahi düşük bir bağlantı gücü ile bağlantı sağlanabilmesine imkan tanır.

 

Çift sızdırmazlık özelliği – bağlantı sırasında sızıntı olmaz

Yüksek dayanıklılık

Ekstra güvenlik için kilitleme halkası

Opsiyonel olarak basınç eliminatorü

 

Standart Hidrolik kaplinler ve nipeller; küçük dış boyutlara ve son derece düşük bağlantı gücü ihtiyacına sahiptir. Tek elle kullanılabilen bu ürünler standart olarak toz kılıfı ile gelir. Bu Seri ürünleri yüksek kalite çelikten imal olup, DN 6.2 ile DN 19 arasında değişen dört farklı boyda sunulmaktadır.

 

Snap-Check ve Press-Check basınç test sistemleri; sıvı sistemlerini kolayca izler ve tespitler yapar. Çalışma basıncındaki ani yükselişleri sürekli olarak monte edilmiş bir mastara gerek kalmadan belirler. 600 barlık (8700 psi) maksimum çalışma basıncı ekstra uzun, sızıntısız servis ve kesintisiz bir güvenilirlik sağlar.

 

Multi-X hidrolik bağlantı ekipmanları; en zorlu seyyar hidrolik uygulamalarının bile ihtiyaçlarını karşılamak için tasarlanmış yenilikçi ve kullanımı kolay çoklu kavrama plakalarından oluşan bir ürün serisidir.

 

Kompakt tasarım

Esneklik ve yüksek performans

Kolay manevra yeteneği ile ergonomik – dik kol hareketi

Mevcut basınç altında kolay bağlantı

 

WEO Plug-In hidrolik bağlantı ekipmanları; hidrolik sistemlerinde kurulumu kolay kılan bas-bağla ve otomatik hizalama özelliklerine sahiptir. Ayrıca, bağlantı takma-sökme ve izleyen sıkma-gevşetme işleri ile ilgili olarak ortaya çıkan iş yaralanmaları da ortadan kaldırılır. WEO bağlantılarının basit takma ve sökme mekanizması sayesinde bakım veya tertibat değiştirme işleri için normal bir tornavida yeterlidir.

 

WEO Plug-In döner kaplinler; hidrolik hortumdaki hareketleri emen entegre bir dönere sahip olan bir konektördür. WEO Plug-In döner 360° dönme menzili ile hidrolik hortum üzerinde tork stresi oluşmasını önler ve özellikle modern, kompakt hidrolik sistemlere adapte olması için tasarlanmıştır.

 

WEO Plug-In geçmeli kartuş; performans ya da kaliteden ödün vermeksizin hidrolik bileşenlere kolayca entegre edilebilmektedir. Entegre kartuşu kullanarak, montaj ve test işlemlerini maliyetlerinizi azaltacak şekilde kolay ve etkili biçimde gerçekleştirirsiniz. Bu yeni kartuş alan gereksinimlerini çok daha fazla azaltarak, adaptörler ya da dişi bağlantı elemanlarına duyulan ihtiyacı ortadan kaldırır.

 

Hidrolik Baglanti Ekipmanlari