FM Sinyalli Preset Tork Aletleri

 

FM Sinyalli preset “önceden ayarlanabilen” Sturtevant Richmont patentli “Dovetail-Kırlangıç” değişken kafalı ve ratchet “cırcır” kafalı tork aletleri, montaj hatlarında, hassasiyet, tekrarlanabilirlik ve dayanıklılık özellikleriyle güvenli bir montaj çözümüdür.

 

Ayarlanan tork değerinin sürekli aynı kaldığı seri üretim uygulamaları için geliştirilmiştir. Tork aleti üzerinde tork göstergeli ayarlama yoktur ve operatörun tork ayarını değiştirme imkanı ortadan kaldırılmıştır.

 

FM Sinyalli tork aletleri sayesinde, operatör yaptığı montajın durumu sürekli takip edebilir.

 

FM kontrol ünitesi ile çift yönlü olarak hızlı ve anlık iletişim kurduğu için hata önleme sistemlerine “error-proofing” entegre  edilebilir.

 

FM Sinyalli tork aletleri 2.4GHz radyo frekanslı olarak;

Global 400 hata önleme sistemi,

Global 8 tork kontrol sistemi,

Global  8-Ethernet tork kontrol sistemi,

PTV FM2.4GHz tork doğrulama sistemi,

TCV FM2.4GHz tork doğrulam sistemi,

ile çift yönlü ve anlık olarak kablosuz bir şekilde tam uyumlu çalışır.

 

Yeni FM Transmitter “sinyal iletici”, daha uzun ömürlü ve daha kolay değiştirilebilir “AAA” standart ince kalem pil ile çalışabilecek şekilde dizayn edilmiştir ve Operatör, uygun olmayan pozisyonlarda montaj yaptığı zaman, FM Transmitter’in  “sinyal ileticinin” LED ışığını görmesi zordur.

 

Yeni FM Transmitter da “sinyal iletici de” güçlendirilmiş LED ışık ve lens eklenerek montaj durumunun görünürlüğü artırılmıştır.

FM Sinyalli Preset Tork Aletleri