Çoklu & Otomatik Bağlantı Ekipmanlar

 

CEJN firmasının Çoklu & Otomatik ürünleri olan couplingler ve nipeller manifold ve tabakaların içerisine uygun olabilecek şekilde tasarlanmıştır. . Böylelikle birden fazla sıvı hattının veya havanın aynı anda kullanılması, takılması veya sökülmesi mümkün olur. Otomasyon couplingleri hava, sıvı ve hidrolik uygulamaları için. Multi-Snap çoklu bağlantı sistemleri sıvı uygulamaları için uygundur.

CEJN Pneumatic Auto-Coupling sistemlerini basınçlı hava için otomatik bağlantı sistemlerinde bir nipple olsun ya da olmasın kullanmak mümkündür.  Sızdırmaya karşı önlem ve kolay kavramayı sağlamak için benzersiz bir kapak tasarımı mevcuttur.

 

CEJN Hidrolik Auto-Coupling full çalışma basıncı altında couplinglerin bağlanmasına ve bağlantısının kesilmesine olanak tanır. Endüstriyel otomasyon için uyarlanmış 300 bar (4350 PSI) basınca kadar bir çalışma basıncı vardır. CEJN Automation Coupling ler hidrolik uygulamalar için çelik malzemeden de temin edilebilir.

 

CEJN Multi-Snap çoklu bağlantı sistemleri, akışkan uygulamaları için manuel Push-to-Connect sistemidir. Eşzamanlı bağlantı ve bağlantıyı sökme işlemleri için manifold üzerinde 8 adet couplings/nippel bulunmaktadır. Uzun ömürlü kullanım için krom kaplı pirinçten ve paslanmaz çelikten imal edilmişlerdir.

 

Coklu ve Otomatik Baglanti Ekipmanlari