Bataryalı Tornavida Motorları

 

Deprag mekanik shut-off clutch özelliğine sahip bataryalı, tabanca tip, kablosuz tornavida motorlarının tork değeri 1-6 Nm aralığında değişmektedir.


Kablolu aletlerin kullanımının mümkün olmadığı ve hava bağlantısının bulunmadığı montaj uygulamalarında alternatif bir çözüm olarak karşımıza çıkmaktadır.

 

 

  • - Tabanca tip dizayn
  • - Maksimum esneklik
  • - Dayanıklı
  • - Ekonomik ve güvenilir
  • - Operatör dostu

 

İstenilen tork değeri mekanik shut-off clutch mekanizmasında ayarlanır ve % 3 standart sapma doğruluğunda sıkımı gerçekleştirir.

Kaliteli Li-Ion pili sayesinde kullanılmadığı durumlarda batarya kendini yeniler ve şarz cihazı bataryayı sadece 30 dakika içinde şarz eder.

 

Dayanıklı

Tornavida motorları fırçasız motorlar ile donatılmıştır. Bu motorlar sayesinde herhangi bir enerji kaybı yaşanmadan yüksek hızlarda tork değeri elde etmek mümkündür.
1 ila 6 Nm tork değeri aralığını kapsayan 2 adet versiyonu bulunmakatdır.

 

Ekonomik ve güvenilir

Sıkım ve söküm sinyali için temazsız elektronik sensörlerin kullanılması ve ileri sürücü teknolojisi ile uzun kullanım ömrünü ve sürekli güvenilirliği garanti eder.

 

Maksimum esneklik

Birçok montaj uygulamasında elektrik kabloları yada pnömatik hortumlar yüzünden çalışma şartları oldukça zordur. Deprag kablosuz, bataryalı tornavida motorları bu tarz montaj uygulamalarında idela bir çözümdür.

 

Operatör dostu

Hafifliği ve ergonomik tasarımı sayesinde operator açısından kullanım kolaylığı sağlar.

Bataryalı Tornavida Motorları