Bataryalı Impact Aletler

 

Deprag kablosuz, bataryalı, tabanca tip impact “darbeli” aletlerin tork değeri 250 Nm (2212.5 in.lbs) ye kadar ulaşmaktadır.

Endüstriyel kullanım için üretilen kablosuz, otomatik shut-off özellikli impact “darbeli” aletler çok düşük bir reaksiyon tork kuvveti ile hızlı bir şekilde vida sıkımını gerçekleştirir.

 

 

  • - Tabanca tip dizayn
  • - Maksimum esneklik
  • - Dayanıklı
  • - Ekonomik ve güvenilir
  • - Operatör dostu

 

M12 den M18 e kadar olan civata aralığında sıkım ve söküm uygulamaları, yüksek verim ve ergonomik kullanım ile gerçekleştirilir.

Kaliteli Li-Ion pili ve fırçasız motor teknolojisi ile enerji verimliliğini ve en üst kalitede sıkım performansını garanti eder.

Uygulama alanları arasında; otomotiv endüstrisi, montaj ve bakım hizmetleri, inşaat sektörü ve mekanik mühendislik uygulamaları bulunmaktadır.

 

Dayanıklı

Kablosuz impact “darbeli” aletler fırçasız motor teknolojisi ile dizayn edilmiştir.
Bu motorlar sayesinde herhangi bir enerji kaybı yaşanmadan yüksek hızlarda tork değeri elde etmek mümkündür. Bu aletler 250 Nm ye kadar olan tork değerleri için uygundur.

 

Ekonomik ve güvenilir

Kablosuz impact “darbeli” aletler  uzun kullanım ömrünü ve sürekli güvenilirliği garanti eder.

 

Maksimum esneklik

Birçok montaj uygulamasında elektrik kabloları yada pnömatik hortumlar yüzünden çalışma şartları oldukça zordur. Deprag kablosuz, bataryalı darbeli aletler bu tarz montaj uygulamalarında ideal bir çözümdür.

 

Operatör dostu

Hafifliği ve ergonomik tasarımı sayesinde operator açısından kullanım kolaylığı sağlar.

Bataryalı Darbeli "Impact" Aletler