Akışkan-Sıvı Bağlantı Ekipmanları

 

Fluid “Akışkan-Sıvı” ürünleri, maruz kaldıkları çalışma koşullarında hızlı bağlanma ve kesme yetenekleri, sızıntısız işlem ve transfer ortamına dayanabilecek yapısıyla ön plana çıkmaktadır. Akışkan sistemlerde kullanılacak coupling ve nipeller için düşük ve orta basınç uygulamalarında maksimum 200 bar a kadar (2900 PSI) kullanılabilecek valfli ve valfsiz kaplinler bulunmaktadır.

 

Sızdırmaz "Non-Drip" ve Tam Akışkan "Full-Flow" coupling ve nipeller, düşük basınçlı sıvı ve vakum uygulamaları için tasarlanmıştır.

 

Yüksek akış kapasitesine sahip ürünler temel olup, müşterilerimiz için yüksek kaliteli ve düşük maliyetli çözümler geliştirmek için çalışmaktayız. Sıcaklık kontrolü ve ısı yönetimi için, bir dizi standart ve özel olarak tasarlanmış kavrama ve nipel sunmaktayız. Elektronik sistemlerin kalbinde, bir ya da iki damla bile hasara neden olabileceğinden, CEJN, yüksek akışlı ve sızıntısız çalışmayı garanti eden sızdırmazlık özelliğine sahip kör-eşli kavrama ve nipel serisi sunmaktadır. CEJN'in Non-Drip serisi bir diğer çözümdür. Bu; veri sunucuları, güç elektroniği ve diğer soğutma uygulamaları için kuru-ayrılma fonksiyonuna sahip düz yüzlü, vanalı, hızlı bağlantı kesme özelliğine sahip bir kavrama serisidir. Sınırsız akış, hızlı kurulum ve tek seferde bağlantı özelliklerine sahip ürünler arıyorsanız, CEJN’in vanasız Full-Flow ürün grubu, sizin için en uygun çözüm olacaktır.

 

Akiskan Ekipmanlar