LightStar Tork Ölçüm Sistemi

 

LightStar Kablolu ve Kablosuz Tork Ölçüm Sistemleri okuma hassasiyetinizi artıracak,  Residual tork ölçümlerinizdeki değişkenliği azaltacak, hatalı okumaları ortadan kaldırıp hassasiyetinizi artıracak en güvenilir ölçüm sistemleridir.

 

Ayrıca, maliyet düşüşü, zamandan kazanma ve sorunların daha kısa zaman içinde tespit edilmesi gibi avantajları da sağlar.

 

LightStar tork aletleri, Asi Datamyte data toplama cihazları ve yazılımları ile birlikte kullanıldığında, yeni bir teknoloji olan “Tork at Angle” ölçümlerini de yapabilir.

 

Kablosuz LightStar tork aletleri sayesinde, kablo maliyeti ortadan kalkacak ve kablodan kaynaklanabilecek herhangi bir hata riski ortadan kalmış olacaktır. Kablosuz tork aletleri sayesinde Residual tork ölçümlerinizde en hassas ve kesin ölçüm sonuçlarını elde etmiş olacaksınız.

 

Üzerinde bulunan LED bildirimleri sayesinde tüm anlık sonuçları görebilir ve proaktif değişiklileri yapabilirsiniz. Bu sayede operatör kaynaklı tüm hataları elemine ederek büyük bir maliyet kazancı sağlanmış olacaktır.

 

Hafif karbon fiber kaplama yapısı sayesinde operatör için büyük bit ergonomik kazanç sağlar. Ayrıca küçük kafa yapısı sayesinde ulaşılması zor alanlarda bile kolaylıkla kullanılmasını sağlar.  

 

Tork aleti kafasına yerleştirilmiş “Jiroskop” sayesinde, civatanın dönmeye başladığı andan itibaren tork değeri yakalanabilir.

 

Data toplama cihazlarındaki donanım ve yazılım, civatanın esnemesi, soket&uzatma adaptörlerinin esnemesi veya dönmesi ve gerçek civatanın dönüşü aralarındaki farkı ayırt edebilir.